Počet položek: 0 0,- CZK
Nářadí Eva
nářadí pro obkladače a jiné stavební profese

Obchodní podmínky

Základní ustanovení

Tyto obchodní podmíniky se řídí zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění a upravují vztahy mezi stranami kupní smlouvy, kdy na jedné straně je Eva Kropáčová, Ženíškova 2121/2, Praha 4 – Chodov, IČ: 71058991 jako prodávající a na straně druhé kupující.

Kupujícím se rozumí spotřebitel nebo podnikatel.

Spotřebitelem je každá fyzická osoba, která při uzavírání kupní smlouvy s prodávajícím nejedná v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání.

Podnikatelem je ten, kdo samostatně vykonává na vlastní účet a odpovědnost výdělečnou činnost živnostenským nebo obdobným způsobem se záměrem činit tak soustavně za účelem dosažení zisku. Za podnikatele je považována mj. pro účely ochrany spotřebitele také každá osoba, která uzavírá smlouvy související s vlastní obchodní, výrobní nebo obdobnou činností či při samostatném výkonu svého povolání, popřípadě osoba, která jedná jménem nebo na účet podnikatele.

Objednávka

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží kupujícímu, vzniká odesláním elektronické objednávky prodávajícímu (Eva Kropáčová, Ženíškova 2121/2, Praha 4 – Chodov, IČ: 71058991).

 

Zrušení objednávky ze strany kupujícího

Objednávka je považována za závaznou po jejím odeslání prodávajícímu. O doručení objednávky prodávajícímu budete informováni prostřednictvím e-mailu. V době od doručení objednávky kupujícího prodávajícímu do 12 (dvanácti) hodin od tohoto doručení má kupující možnost objednávku zrušit písemně na e-mailu: info@naradi-eva.cz nebo telefonicky na tel:+420 732 389 460, a to bez udání důvodu.

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její části v případech kdy:

·         kupující zadal v objednávce neúplné údaje nebo údaje neodpovídající skutečnosti

·         objednané zboží se již nevyrábí nebo nedodává

·         změnila se výrazným způsobem cena

·         bez udání důvodu

V případě, že kupující již zaplatil za objednané zboží, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo na adresu, a to bezodkladně po zjištění některého z výše uvedených důvodů.

 

Dodací podmínky

Dodací lhůta

V naší nabídce je zboží mnoha výrobců a distributorů, což způsobuje různé dodací lhůty. Naší snahou je zajistit dodávky objednaného zboží v co nejkratším možném termínu.Zboží odesíláme standardně do 4 (čtyř) pracovních dnů až max. 10 (deseti) pracovních dnů po obdržení objednávky. V případě, že není možné zajistit dodávku zboží v uvedené lhůtě, budeme po zjištění této skutečnosti kupujícího neprodleně kontaktovat a bude naší snahou se dohodnout na dalším postupu ke spokojenosti kupujícího. V případě, že kupující nepřistoupí na dohodu, má možnost bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy.

 

Doprava

Objednané zboží bude dle domluvy doručeno prostřednictvím České pošty nebo si je kupující může vyzvednout osobně na adrese Ženíškova 2121/2, Praha 4.

Cena dopravy:

Osobní odběr zdarma

Balík Do ruky/Na poštu (Česká pošta) při platbě předem 125/100,- Kč

Balík Do ruky/Na poštu (Česká pošta) s dobírkou 155/130,- Kč

 

Platební podmínky

Kupující má možnost si vybrat způsob úhrady objednaného zboží z těchto variant:

 

Bankovním převodem

Platbu běžným bankovním převodem provede kupující na účet prodávajícího číslo 200267332/0600 vedený u Moneta Money Bank. Jako variabilní symbol platby použije kupující číslo objednávky. Při platbě bankovním převodem je zboží odesíláno až po připsání částky v plné výši objednaného zboží včetně poštovného na účet prodávajícího.

 

Dobírkou

Platbu dobírkou může použít pouze kupující s dodací adresou na území ČR. Samotná platba proběhne při převzetí zboží od poštovního doručovatele. Dobírkovné činí 30,-Kč.

 

Reklamace

Pokud přijaté zboží vykazuje vady, musí je kupující uplatnit bez zbytečného odkladu. 

Záruční doba na poskytované zboží (pokud není výslovně uvedeno jinak) je 24 (dvacetčtyři) měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.

Reklamaci může kupující uplatnit osobně v kamenné prodejně případně e-mailem na adresu info@naradi-eva.cz. V případě podání reklamace prostřednictvím e-mailu prosím uveďte jako předmět zprávy REKLAMACE.

 

Popis reklamace musí obsahovat:

·         označení reklamovaného zboží

·         přesný popis závady a jak k ní došlo

·         datum nákupu zboží

·         Vaši přesnou adresu a telefonické spojení

 

Záruka se nevztahuje na zboží, které:

·         nemá kompletní původní dokumentaci (faktura, doklad o zaplacení)

·         není zabaleno v originálním obalu spolu s kompletním příslušenstvím

·         bylo poškozené při přepravě (nutno řešit s přepravcem)

·         bylo mechanicky poškozené

·         bylo poškozené přírodními vlivy (voda, oheň, blesk nebo jiný elektrický výboj )

·         zboží je zasláno k reklamaci po uplynutí záruční doby

·        bylo poškozené nesprávným použitím v rozporu s návodem k použití nebo běžnými zásadami používání daného zboží

 

Reklamované zboží kupující dopraví na místo uplatnění reklamace na vlastní náklady. V případě oprávněné reklamace dopraví prodávající opravené nebo nové zboží zákazníkovi zpět na své vlastní náklady. V závislosti na druhu vad a za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy, má kupující možnost se domáhat, aby vadné zboží bylo opraveno nebo vyměněno za zboží nové, popřípadě může od kupní smlouvy odstoupit a požadovat vrácení kupní ceny (poštovné a balné se nevrací).

 

Vrácení zboží

V souladu s příslušným ustanovením Občanského zákoníku (§ 1829 a násl.) má kupující právo od smlouvy uzavřené za použití prostředků komunikace na dálku odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží, které mu bylo na základě jím učiněné objednávky zasláno.

Rozhodne-li se kupující pro odstoupení od smlouvy v této lhůtě, zboží bude přijato zpět při dodržení následujících podmínek:

·         zboží musí být kompletní, naprosto neporušené a nepoužité

·       zboží musí být zasláno s doklady o koupi a s doklady nutnými pro užívání věci (návod na užívání věci, záruční list apod.)

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží (nikoliv poštovné) zašleme po předchozí domluvě složenkou nebo převodem na Vámi zvolený bankovní účet.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět.

 

Ochrana osobních dat

Naše firma respektuje Vaše soukromí. Abychom však mohli objednávky řádně zpracovat a doručit, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Tyto údaje používáme výhradně k realizaci a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, k vyhotovení daňového dokladu (faktury), za účelem správné dodávky zboží, ke komunikaci s Vámi a popřípadě k identifikaci Vaší platby učiněné bankovním převodem. Zavazujeme se, že údaje Vámi zaslané nebudeme jakkoliv poskytovat třetí osobě a použijeme je pouze v rozsahu nezbytném k řádnému zajištění Vaší objednávky.

Copyright © www.naradi-eva.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.naradi-eva.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace